نظرات بیماران

من دیسک کمر ،دیسک گردن و پادرد داشتم. از موقعی که اومدم فیزیوتراپی و آب درمانی بعثت خیلی راحت هستم راه رفتن و کمر دردم خیلی بهتر شده .از پرسنل کلینیک بعثت و خانم دکتر تشکر می کنم خیلی زحمت کشیدن.

مهرنوش شادان مهر

من دیسک کمر داشتم .زانو درد داشتم.اصلا تو خونه نمی تونستم کارام رو انجام بدم .بقیه انجام میدادن.دکتر هم زیاد رفتم .وقتی اومدم کلینیک بعثت خانم دکتر و پرسنل خیلی زحمت کشیدن خیلی ممنونشون هستم .الان خیلی بهترم.دیگه کارهام رو دارم خودم انجام میدم .

مهرانگیز پای مرد

من مشکل در دست چپ و سیاتیک داشتم.دستم رو اصلا نمیتونستم خم کنم والان بعد از 10 جلسه مشکل کمر و دستم کاملا برطرف شده .الان آرنجم رو کامل می تونم صاف کنم.می تونم دوتا دستم رو بالاببرم و به هم برسونم.

شهین حیدری

من پادرد خیلی خیلی شدیدی داشتم .درمان های دیگه ای انجام دادم ولی اصلا جواب نگرفتم .الان 7 جلسه هست که اومدم فیزیوتراپی و آب درمانی  و طب سوزنی توی مرکز بعثت .واقعا تاثیر داشت.نمیتونم بگم بهترم .در واقع عالی هستم .از همه کسانی که در این کلینیک به من کمک کردند تشکر می کنم.

الهه سعادتمند

من به مدت 8 روز یبوست داشتم.به طوری که روی تنفسم هم تاثیر گذاشته بود.توسط دوستم به این مرکز اومدم.واقعا باورم نمیشه خانم دکتر با یک جلسه من رو درمان کردن.

خانم مغیثی

من حدود 20 جلسه به مرکز فیزیوتراپی بعثت مراجعه کردم.مشکل درد شونه و گردن داشتم .خداروشکر با زحمات پرسنل خوب اینجا و خانم دکتر بهبودی حاصل شد .به شما هم پیشنهاد می کنم حتما به این مرکز مراجعه کنین .

مرتضی سجادیان
من کمر درد شدید و بی اختیاری ادرار و بی حسی پاها داشتم به طوری که اصلا نمیتونستم راه برم .با 10 جلسه درمان خداروشکر و به لطف پرسنل بعثت خیلی بهتر شدم .الان دیگه بدون عصا راه میرم .
بیمار بعثت

من دستم شکسته بود .تمام انگشتام کاملا بی حس بود.بعد از 15 جلسه فیزیوتراپی در کلینیک بعثت دستم کاملا خوب شده و هیچ مشکلی ندارم.

آقای فتحی
من درد خیلی شدیدی توی دو ناحیه از دستم و شونم داشتم .بعد از مراجعه به مرکز فیزیوتراپی و آب درمانی بعثت و 7 جلسه درمان به راحتی می تونم دستم رو تکون بدم و بالا ببرم .الان خیلی آروم شده دستم .
بیمار بعثت

من دیسک کمر داشتم و پاهام به شدت درد می کرد و پاهام انگار له شده بود .خیلی اذیت می شدم و فقط گریه می کردم .الان 20 جلسه اومدم خیلی خوب شدم و درمان شدم .راضی هستم .

مهناز جوانمردی
من زانوم عمل کرده بودم ولی درد داشتم بازم .10 جلسه اومدم فیزیوتراپی بعثت خیلی خوب شدم.
ایران جوانمردی

من درد کمر داشتم که به پاهام می رسید.10 جلسه اومدم کلینیک بعثت نتیجه گرفتم.

زهرا جوانمردی
اسکرول به بالا